Marcowy kącik zapowiedzi.

1. Najnowsza opowieść ze Świata Dysku - miejmy nadzieję, że nie ostatnia, zważywszy na stan zdrowia Terry'ego Pratchetta...
"Para w ruch", z serii o Vetinarim i Moist von Lipwigu. Zobaczmy, czy kolej w Ankh-Morpork przypomina PKP tak bardzo, jak poczta w "Piekle pocztowym" (jedna z moich ulubionych książek Teryy'ego) przypominała Pocztę Polską. :D

W księgarniach od 29. kwietnia. 

2. Nowa książka, tzw. picture book jednego z bardzo dobrych autorów książek dla dzieci, które dorośli czytają z równą przyjemnością. Shaun Tan i jego "Regulamin na lato" wreszcie w Polsce. 
Tym, którzy nie znają tego autora, może wkrótce przybliżę jego postać, recenzując jego niezwykłe "Opowieści z najdalszych przedmieść".


Do kupienia od 11. kwietnia.

3. Dobra wiadomość dla rodziców maluchów, które kochają kultową "Bardzo głodną gąsienicę". "Biedronka" Erica Carle'a już wkrótce w języku polskim. 


W sklepach od 30. kwietnia.

4. Dla miłośników Lemony'ego Snicketa - nowa książka z nowej serii. Już nie "Seria niefortunnych zdarzeń", ale "Seria niewłaściwych pytań". Potencjalnie ciekawe. ;)


Do kupienia już 17. marca.

5. Ostatnie dwa tomy komiksu o Noem Aronofsky'ego. Jedna już w księgarniach, druga/ostatnia ukaże się wkrótce.


Część "Kto przeleje krew" dostępna będzie od 2. kwietnia.

6. Druga część serii o Pożyczalskich, zostanie wydana niedługo, jeszcze w marcu, przez Dwie Siostry. Jeśli nie wiecie, o co chodzi, zajrzyjcie do tej książki chociażby ze względu na ilustracje.


7. Z zupełnie innej beczki - biografia Jane Austen w biograficznej serii wydawnictwa W.A.B.


W sprzedaży od 26. marca.

8. A na koniec zapowiedź audiobooka - "Ania z Zielonego Wzgórza" czytana przez Jolantę Fraszyńską. Mam nadzieję, że nagrają też kolejne części Ani. Miło byłoby czasami posłuchać w samochodzie. :)


 W sklepach od 28. marca.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2014 Na regale , Blogger